Auto Detailing Kraśnik

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. Chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody, sól drogowa, pozostałości po owadach.

Powłoka spowalnia brudzenie samochodu oraz ułatwia jego późniejsze czyszczenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru, a także w widoczny sposób redukuje powstawanie na lakierze mikro zarysowań, będących najczęściej wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji samochodu.

Zabezpieczenie lakieru tego rodzaju powłokami szczególnie zalecane jest w przypadku samochodów nowych oraz takich, których lakier jest w bardzo dobry stanie (np. świeżo po przeprowadzeniu korekty). W przypadku samochodów o zniszczonej powłoce lakierniczej zalecane jest wcześniej przeprowadzenie jej renowacji.

Zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest bardziej błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Etapy prac:

Detailingowe mycie
Inspekcja i korekta lakieru
Zabezpieczenie auta
Detailing wnętrza

Koszt usługi*:
• Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną 3-letniej trwałości CarbonQ 9H od 1100-1400 zł (brutto)
• Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną 5-letniej trwałości CarbonQ 10H od 1900-2200 zł (brutto)

*Ceny dotyczą powłoki ochronnej. Przed aplikacją powłok samochód może wymagać korekty lakieru.

Czas wykonania: 3-5 dni

 

Woskowanie

Woskowanie jest jedną z najbardziej popularnych metod zabezpieczania lakieru. Odpowiednio dobrany wosk nie tylko stanowi warstwę ochronną, lecz także podbija kolor i blask lakieru. Dodatkowo wosk posiada właściwości hydrofobowe, więc odpycha cząsteczki wody, zabezpiecza lakier przed matowieniem, a także chroni auto przed zabrudzeniami, promieniami UV, kwaśnym deszczem czy solą drogową.

Etapy prac
• Detailingowe mycie
• Maszynowa aplikacja dedykowanego cleanera
• Zabezpieczenie lakieru dedykowanym woskiem
• Aplikacja dressingu na opony i elementy plastikowe

Koszt usługi:
Zabezpieczenie lakieru wysokiej klasy woskiem (Zymol Titanium) od 250 zł (brutto) (trwałość do 6 miesięcy)

Czas wykonania: 6-8 h