Auto Detailing Kraśnik

O nas

Naturalnym procesem w trakcie codziennego użytkowania samochodu jest zbieranie się na nim wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Wielu z nich nie jesteśmy nawet w stanie zobaczyć, a ich uwidocznienie wymaga przeprowadzenia specjalistycznych procesów. Wnętrze pojazdu w równym stopniu ulega zanieczyszczeniom. Zbierają się na tapicerce, dywanikach, desce rozdzielczej, kierownicy oraz pozostałych elementach, do których dochodzą zanieczyszczenia spowodowane przez dzieci oraz naszych czworonożnych przyjaciół.
Detailing jest to uefektywniony proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji elementów samochodu z dbałością o najdrobniejsze detale, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Głównym celem zabiegów detailingowych jest podniesienie walorów użytkowych pojazdu oraz zwiększenie żywotności jego składowych.

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację każdego elementu samochodu od opon i felg, poprzez lakier, szyby, plastiki zewnętrzne oraz wewnętrzne, aż po elementy chromowane.
W tym celu stosuje się szereg różnych środków czyszczących, polerujących oraz zabezpieczających.

Detailing wnętrza składa się z czyszczenia, regeneracji i konserwacji przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. W pierwszej kolejności elementy tapicerskie, podsufitka, kokpit, a także elementy plastikowe i metalowe są dokładnie czyszczone.
Wykładziny, fotele oraz bagażnik zostają skrupulatnie odkurzone. Zakamarki czyszczone są przy użyciu specjalistycznych szczoteczek oraz pędzelków o delikatnym włosiu.
Tak przygotowane wnętrze gotowe jest do głównej części zabiegów kosmetycznych, w której podsufitka, wykładziny, tapicerka materiałowa oraz materiałowe dywaniki (jeśli występują) są dokładnie prane ekstrakcyjnie z użyciem specjalistycznych środków, bezpiecznych dla tkanin z których zostały wykonane. Tapicerka skórzana jest dokładnie oczyszczana przy użyciu delikatnych, całkowicie bezpiecznych środków, a następnie aplikowana jest na nią specjalna odżywka mająca na celu przywrócenie jej naturalnej miękkości i świeżego wyglądu oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i odbarwianiem.

Bez względu czy Twój samochód cieszy Cię od niedawna czy jest już z Tobą dłuższy czas, zapraszamy do naszego studia detailingowego, gdzie dzięki odpowiednio dobranemu pakietowi dostosowanemu do stanu pojazdu oraz Twoich oczekiwań, sprawimy, że Twój samochód znów będzie wyglądał jak nowy lub na długo zachowa swój nieskazitelny wygląd.