Auto Detailing Kraśnik

Korekta lakieru

Proces ten ma za zadanie wyeliminować skutki niewłaściwego mycia i użytkowania auta, zarysowań, śladów utlenienia i korozji oraz hologramów, które sprawiają, że kolor samochodu traci głębię.

Zabieg regeneracji przywraca dawny blask oraz głębię koloru, nadając idealną gładkość i efektowny połysk karoserii.

Korektę lakieru dzielimy na jednoetapową lub wieloetapową , zarówno w jednym i w drugim przypadku musimy przygotować odpowiednio powierzchnie lakieru poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń typu asfalt, smoła, klej, osad metaliczny, wżery, zarysowania.
Proces korekty jest mocno skomplikowany i wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz czasu. Cierpliwość i staranność z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa powłoki to nasz priorytet.

Usługa ta przeznaczona jest zarówno dla pojazdów używanych, jak i nowych. Tak przygotowana powierzchnia zasługuje na odpowiednie zabezpieczenie, które wybiera już sam klient w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU (odświeżenie)

Jednoetapowa korekta lakieru jest to podstawowe odświeżenie, które usuwa niewielkie defekty z powłoki lakierniczej. Nadaje ono naszemu lakierowi głębię koloru i połysk. Jednoetapową korektę polecamy osobom, których lakier utrzymywany jest w bardzo dobrym stanie oraz jako element przygotowujący pod bardziej trwałe powłoki ochronne, takie jak woski czy ceramika. Polerowanie lakieru będzie wtedy tylko dodatkowym zabiegiem. Wariant ten polecamy również klientom, którzy chcą przygotować swój samochód przed sprzedażą. Dzięki polerowaniu samochodu możemy w krótkim czasie i przy niskich kosztach podnieść walory estetyczne auta.

Usuwa
• 100% hologramów
• 40-50% zarysowań
• Przywrócenie blasku i głębi koloru

Czas wykonania usługi: 2 dni

Koszt usługi: od 400 zł(brutto)

 

WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIERU

Wieloetapowa korekta jest procesem pełnej korekty lakieru. Dzięki tej metodzie polerowania samochodu możemy usunąć wszystkie defekty dolegające powłoce lakierniczej naszego auta. Są to między innymi głębsze rysy, oksydacje, hologramy, zmatowienia.

100% hologramów
80-95% zarysowań
Uzyskanie lustrzanego odbicia
Przywrócenie maksymalnego blasku i koloru

Czas wykonania: 3-5 dni

Koszt usługi: od 800 zł(brutto)

Uwaga: Korekta lakieru nie powoduje usunięcia głębokich zarysowań oraz odprysków z powierzchni lakieru, tego typu uszkodzenia nie są możliwe do zlikwidowania poprzez polerowanie.